Daha İyi Bir Sınav, Daha Güçlü Adaylar

TOEFL® kurumları, adaylarının resmi olarak onaylanmış sınav sonuç belgelerini doğrudan ETS’ten alır

TOEFL® Sınavı ve Akademik İngilizce’nin Önemi

Kurumunuza başvuran adayların başarıya hazır olduğundan emin olun. TOEFL® sınavı, adayların akademik İngilizce yeterliliğini adil, doğru ve tarafsız bir şekilde ölçmenizi sağlar.

Korona virüs salgını nedeniyle sınav merkezinde TOEFL iBT ® sınavına giremeyen öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ETS, geçici olarak, dünya çapında TOEFL iBT ® Home Edition sınavını uygulamaya başladı.

TOEFL iBT® Sınavını Kabul Eden Kurumlardan Referans Notları

Referans Notunuzu Hemen Bizimle Paylaşmak için İletişim Formu doldurun.

Bültene Üye Olun

ETS sınav ve hizmetleri (etkinlik, araştırma ve burslar da dahil) hakkında en son gelişmelere ve önemli bilgilere doğrudan ulaşmak için, bu formu doldurup, bültenimize üye olabilirsiniz.

Duyurular

Teacher Webinar Series (İngilizce Öğretmenleri için Web Seminerleri)

TOEFL iBT ® Sınavı hakkında ayrıntılı bilgi almak, sınav ile ilgili güncel bilgilerden haberdar olmak ve öğrencilerinizin akademik İngilizce becerilerini geliştirmek için destek almak istiyorsanız, İngilizce Öğretmenleri için hazırlanmış web seminerlerimize ücretsiz katılabilirsiniz. Kayıt için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Sokağa Çıkma Yasağı ile ilgili olarak TOEFL iBT ® Adaylarının Dikkatine

Yakın zamanda COVID-19 nedeniyle getirilen sokağa çıkma yasağı çerçevesinde, Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı TOEFL iBT sınavına girecek adayların sokağa çıkma yasağı sırasında belirlenmiş sınav merkezlerinde sınavlarına girebileceğini doğruladı. Resmi bilgi için, Türkiye İçişleri Bakanlığının websitesinde yayınladığı “Koronavirüs Salgını Yeni Tedbirleri İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular” bölümü, soru 6’yı referans alabilirsiniz.

Lütfen adınız, ETS kimlik numaranız, sınav merkeziniz ve randevu bilgileriniz dahil olmak üzere ETS hesabınızdan sınav kayıt bilgilerinizin çıktısını alıp, mutlaka sınav günü yanınızda bulundurunuz.

TOEFL iBT ® ve GRE ® General Test Home Edition uygulamaları hakkında

Kurumlar ve adaylar tarafından ifade edilen ihtiyaçlara yanıt olarak, ETS’nin test merkezlerine ek olarak, evde de uygulanabilen TOEFL iBT ® ve GRE ® sınavları, süresiz bir şekilde uygulanmaya devam edecektir ve kalıcı olarak ürün portföyümüzde yer alacaktır. TOEFL iBT ® Special Home Edition versiyonunun adı da TOEFL iBT ® Home Edition olarak güncellenmiştir. Home Edition randevuları, şu anda Ocak ayı sonuna kadar, her iki test için de günün her saati mevcuttur; yeni sınav tarihleri ilerleyen zamanlarda eklenecektir.

İletişim Formu

* Gereklidir

Copyright © 2023 by ETS. All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.*