TOEFL® Araştırma

1964’ten beri TOEFL iBT® sınavı, eğitim kurumları için, ana dili İngilizce olmayanların İngilizce dil becerilerini ölçmek üzere sürekli olarak yapılan araştırmalar ile desteklenen % 100 akademik içerik tasarlamaktadır.

  • Bir dersi anlamadan, sınıf tartışmalarına ve kampüs etkinliklerine katılmaya kadar sınıflardaki gerçek görevleri simüle eder. Sınav tasarımımızı ve geçerliliğimizi desteklemek için 240’tan fazla hakemli araştırma raporu, kitap, dergi makalesi ve kitap bölümü yayınladık.
  • Kapsamlı Sınıf İhtiyaç Değerlendirmemiz, öğrencilerin akademik bir ortamda başarılı olmak için ihtiyaç duydukları becerileri tanımlar. Yüksek kaliteli bir sınav kullanmak, kurumunuza başvuran uluslararası adaylar hakkında daha doğru kararlar verebilmeniz anlamına gelir.

İngilizce öğreniminde ve değerlendirmesinde standardı belirleyen araştırmaları keşfedin ve TOEFL Research web sayfasını ziyaret edin. 

İletişim Formu

* Gereklidir

Copyright © 2021 by ETS. All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.*

10 $ İNDİRİM!

24 Mayıs tarihine kadar TOEFL iBT ® sınavı için kayıt yaptıran ilk 250 kişi 10 $ indirim kazanacak.

TOEFL iBT sınavı Türkiye, İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda dahil olmak üzere dünya çapında 150’yi aşkın ülkede 11.000’den fazla üniversite ve kurumda size avantaj sağlar. Ayrıca, TOEFL iBT sınavı, Türkiye’de ÖSYM tarafından kabul edilen ve YDS sınavına denkliği bulunan bir sınavdır.

TOEFLxIEFT21 kodunu kullanarak, hemen kayıt olmak için ets.org/mytoefl linkini tıklayın ve bu fırsatı kaçırmayın!

ÖNEMLİ: Sokağa Çıkma Yasağı ile ilgili olarak TOEFL iBT ® Adaylarının Dikkatine

27/04/2021

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı’nın 26 Nisan 2021 tarihinde yayınladığı Tam Kapanma Tedbirleri Genelgesi çerçevesinde, 29 Nisan ve 17 Mayıs tarihleri arasında ülke genelinde uygulanması planlanan tüm TOEFL iBT ® sınavları 17 Mayıs sonrasında uygun bir tarihe ertelenecektir.

Güncel tüm bilgileri, kendi ETS hesabınızdan kontrol edebilir, sorularınız olursa toefl@ets.org adresinden iletebilirsiniz. Yerel destek için TOEFLSupport4Turkey@ets.org adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da 00-800-1420-32020 / 00-800-1420-39992 nolu ücretsiz hattan (sabit hat) Pazartesi – Cuma, 9.00 – 17.00 arası bizimle iletişime geçebilirsiniz.