TOEFL® Kabul Eden Kurumlara Sağlanan Ücretsiz Hizmetler

ETS® Data Manager (EDM) 

EDM portalı, TOEFL® ve GRE® puan raporlama kodu (DI) olan kurum ve kuruluşlar için, sınav ve aday verilerine kolay ve güvenli erişim sağlar. Sınav sonuçları, sınav gününden sonraki günler içinde bu portal üzerinde görüntülenebilir, indirilebilir ve çıktısı alınabilir, yani öğrenci kopyalarına gerek yoktur.

EDM’ye erişim için başvurun

TOEFL® Propell® Atölyeleri – İngilizce Dil Öğrenimi & Eğitim

Propell® atölyesi, İngilizce öğretmenlerinin öğrencilere İngilizce öğretirken yaşayabildikleri zorlukları çözmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış genellikle 1 gün süren bir profesyonel gelişim programıdır. Bu atölye, öğrencilerin akademik İngilizce becerilerini geliştirmek için entegre beceriler yaklaşımının kullanıldığı öğretim teknikleri ve stratejileri sunar ve öğrencilere ikinci dil olarak İngilizce öğretme başarısının artmasına yardımcı olmayı hedefler. 

Propell Atölyesi’ne katılmak için başvurun

TOEFL iBT® Talks – İngilizce Öğrenimi, Hazırlığı ve Süreçleri

Kurumlar ve/veya adaylar için İngilizce veya Türkçe olarak sunulan seminerlerdir. TOEFL® Talks, sınav yapısı & puanlama, kayıt süreci, özel destek, grup rezervasyonları, kayıt çeki (voucher) hizmetleri ve hazırlık materyalleri ve kaynakları gibi TOEFL iBT sınavına dair bilgi sağlamak amacıyla yüz yüze ya da web ortamında düzenlenebilir.

TOEFL® Talks için başvurun

TOEFL® Kabul Eden Kurumlara Sağlanan Ücretli Kaynak ve Hizmetler

TOEFL® Search Service – İngilizce Dil Öğrenimi, Yüksek Öğrenim

TOEFL iBT sınavına yeni girmiş veya girmeyi planlayan dünyanın her yerinden bir milyondan fazla kişinin bulunduğu bir veritabanıdır. Kurumlar, aday alım/yönlendirme kampanyalarını daha etkili hale getirmek amacıyla hedeflenmiş e-posta listeleri oluşturmak için TOEFL puan aralığı, ülke ve branş gibi kriterleri kullanarak veritabanında arama yapar. Seçilen adaylarla iletişime geçildiğinde küçük bir ücret uygulanır.

Search Service ile ilgili bilgi almak için başvurun

TOEFL iBT® Bulk Registrations

Dünya çapındaki geniş test merkezleri ağımız, adayların 160’den fazla ülkede ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde sınava girmesine olanak tanır. Süreçlerinizi optimize ederek tek seferde sınav sonuçları almak amacıyla, belirli bir zaman diliminde kendi adaylarınız için sınav oturumları rezerve edebilirsiniz. Lütfen grup rezervasyonu taleplerinizi tercih ettiğiniz sınav tarihinden 60 gün önce bildirmeyi unutmayın.

İlayda Turhan ile toeflsupport@etsglobal.org adresi üzerinden iletişime geçerek grup rezervasyonu talebinde bulunun. 

TOEFL iBT® Kayıt Çekleri (Vouchers)

Belirli adaylar veya bir grup öğrenci adına TOEFL iBT sınav ücretini karşılamak için, kayıt çeki (voucher) satın almak isteyebilirsiniz. Öğrenciler, kayıt çeklerindeki kodu kullanarak, sınav için ödeme yapacaklardır. Kayıt çeki satın alımları, test merkezlerinde yer ayırtılmadan önce tamamlanmalıdır.

Buradan kayıt çeki siparişi verebilirsiniz ya da İlayda Turhan ile toeflsupport@etsglobal.org adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz

Kurumunuzun ve farklı yaş gruplarındaki öğrencilerinizin başarısını desteklemek için sunduğumuz diğer ETS ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki bağlantıları ziyaret edin:

TOEFL iTP®: TOEFL iTP sınavları benzersiz bir esneklik, rahatlık ve güvenilirlik sunar. Sınavın ne zaman uygulanacağını, kaç kişi için uygulanacağını seçebilir; öğrenci yerleştirme ve seviye belirleme gibi hedeflerinize göre bir çok farklı amaç için bu sınavı uygulayabilirsiniz.

TOEFL Junior® 11 yaşından büyük öğrencilere yönelik olarak uygulanan TOEFL Junior® sınavları, öğrencilerinizin İngilizce iletişim becerilerinde güçlü yönlerini ve eksik yanlarını belirlemenize yardımcı olabilecek objektif ve güvenilir bir sınavdır.

TOEFL Primary®TOEFL Primary® sınavları, 8 yaş ve üzeri öğrenciler için tasarlanmıştır ve öğrencilerin gelecekteki başarısı için bir temel oluşturan İngilizce iletişim becerilerini ölçer.

TOEFL® Practice OnlineTOEFL® Practice Online sınavları, gerçek TOEFL iBT sınavı deneyimi sağlayan tek resmi deneme sınavıdır.

Bu ürünler hakkında daha fazla bilgiyi buradan talep edebilirsiniz

İletişim Formu

* Gereklidir

Copyright © 2023 by ETS. All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.*