• Ana Sayfa
  • Daha İyi Bir Sınav, Daha Güçlü Adaylar

Daha İyi Bir Sınav, Daha Güçlü Adaylar

TOEFL® kurumları, adaylarının resmi olarak onaylanmış sınav sonuç belgelerini doğrudan ETS’ten alır

TOEFL® Sınavı ve Akademik İngilizce’nin Önemi

Kurumunuza başvuran adayların başarıya hazır olduğundan emin olun. TOEFL® sınavı, adayların akademik İngilizce yeterliliğini adil, doğru ve tarafsız bir şekilde ölçmenizi sağlar.

Korona virüs salgını nedeniyle sınav merkezinde TOEFL iBT ® sınavına giremeyen öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ETS, geçici olarak, dünya çapında TOEFL iBT ® Home Edition sınavını uygulamaya başladı.

Bültene Üye Olun

ETS sınav ve hizmetleri (etkinlik, araştırma ve burslar da dahil) hakkında en son gelişmelere ve önemli bilgilere doğrudan ulaşmak için, bu formu doldurup, bültenimize üye olabilirsiniz.

Duyurular

Teacher Webinar Series (İngilizce Öğretmenleri için Web Seminerleri)

TOEFL iBT ® Sınavı hakkında ayrıntılı bilgi almak, sınav ile ilgili güncel bilgilerden haberdar olmak ve öğrencilerinizin akademik İngilizce becerilerini geliştirmek için destek almak istiyorsanız, İngilizce Öğretmenleri için hazırlanmış web seminerlerimize ücretsiz katılabilirsiniz. Kayıt için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Sokağa Çıkma Yasağı ile ilgili olarak TOEFL iBT ® Adaylarının Dikkatine

Yakın zamanda COVID-19 nedeniyle getirilen sokağa çıkma yasağı çerçevesinde, Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı TOEFL iBT sınavına girecek adayların sokağa çıkma yasağı sırasında belirlenmiş sınav merkezlerinde sınavlarına girebileceğini doğruladı. Resmi bilgi için, Türkiye İçişleri Bakanlığının websitesinde yayınladığı “Koronavirüs Salgını Yeni Tedbirleri İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular” bölümü, soru 6’yı referans alabilirsiniz.

Lütfen adınız, ETS kimlik numaranız, sınav merkeziniz ve randevu bilgileriniz dahil olmak üzere ETS hesabınızdan sınav kayıt bilgilerinizin çıktısını alıp, mutlaka sınav günü yanınızda bulundurunuz.

TOEFL iBT ® ve GRE ® General Test Home Edition uygulamaları hakkında

Kurumlar ve adaylar tarafından ifade edilen ihtiyaçlara yanıt olarak, ETS’nin test merkezlerine ek olarak, evde de uygulanabilen TOEFL iBT ® ve GRE ® sınavları, süresiz bir şekilde uygulanmaya devam edecektir ve kalıcı olarak ürün portföyümüzde yer alacaktır. TOEFL iBT ® Special Home Edition versiyonunun adı da TOEFL iBT ® Home Edition olarak güncellenmiştir. Home Edition randevuları, şu anda Ocak ayı sonuna kadar, her iki test için de günün her saati mevcuttur; yeni sınav tarihleri ilerleyen zamanlarda eklenecektir.

İletişim Formu

* Gereklidir

Copyright © 2021 by ETS. All rights reserved. All other trademarks are the property of their respective owners.*

10 $ İNDİRİM!

24 Mayıs tarihine kadar TOEFL iBT ® sınavı için kayıt yaptıran ilk 250 kişi 10 $ indirim kazanacak.

TOEFL iBT sınavı Türkiye, İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda dahil olmak üzere dünya çapında 150’yi aşkın ülkede 11.000’den fazla üniversite ve kurumda size avantaj sağlar. Ayrıca, TOEFL iBT sınavı, Türkiye’de ÖSYM tarafından kabul edilen ve YDS sınavına denkliği bulunan bir sınavdır.

TOEFLxIEFT21 kodunu kullanarak, hemen kayıt olmak için ets.org/mytoefl linkini tıklayın ve bu fırsatı kaçırmayın!

ÖNEMLİ: Sokağa Çıkma Yasağı ile ilgili olarak TOEFL iBT ® Adaylarının Dikkatine

27/04/2021

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı’nın 26 Nisan 2021 tarihinde yayınladığı Tam Kapanma Tedbirleri Genelgesi çerçevesinde, 29 Nisan ve 17 Mayıs tarihleri arasında ülke genelinde uygulanması planlanan tüm TOEFL iBT ® sınavları 17 Mayıs sonrasında uygun bir tarihe ertelenecektir.

Güncel tüm bilgileri, kendi ETS hesabınızdan kontrol edebilir, sorularınız olursa toefl@ets.org adresinden iletebilirsiniz. Yerel destek için TOEFLSupport4Turkey@ets.org adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da 00-800-1420-32020 / 00-800-1420-39992 nolu ücretsiz hattan (sabit hat) Pazartesi – Cuma, 9.00 – 17.00 arası bizimle iletişime geçebilirsiniz.